Facebook puslapis

Bendra informacija

Akciju.lt tinklalapis ieškantiems geriausių pasiūlymų didžiuosiuose prekybos centruose. Jei turite klausimų, pasiūlymų, nusiskundimų ar pastebėjote klaidą galite susisiekti adresu: [email protected]

Visi prekiniai ženklai priklauso teisėtiems jų savininkams. Tinklalapyje nurodomos akcijos gali neatitikti akcijų prekybos centruose, prekių kiekis, išvaizda, kaina ar papildomos sąlygos gali keistis (tai nuo mūsų nepriklauso ir mes už tai nesame atsakingi). Taip pat šis tinklalapis neatstovauja ir nėra susijęs su minimais prekiniais ženklais ar jų teikiamomis paslaugomis.

Privatumas

Asmeniniai duomenys (matomi mums). Mes nerenkame ir nesaugome tinklalapio lankytojų duomenų pagal kuriuos būtų galima nustatyti jų asmens tapatybę, tačiau serveriuose gali būti išsaugoti techniniai duomenys ('logs'): lankomo puslapio adresas, naršyklės tipas ir versija, šifruotas IP adresas (šie duomenys skirti tik diagnostikai ir apsaugai nuo neteisėto naudojimo). Mūsų naudojami slapukai:
eu_cookie_notice - naudojamas jūsų privatumo nustatymams išsaugoti ir nėra susietas su atpažįstamais duomenimis,
_akciju - naudojamas registruotų vartotojų identifikacijai ir nėra susietas su atpažįstamais duomenimis.

Nepilnamečių asmenų duomenys. Tinklalapiu ar mobiliąja programėle galite naudotis tik tuo atveju, jei esate vyresni nei 18 metų.

Asmeniniai duomenys (matomi paslaugų tiekėjams). Siekdami pagerinti tinklalapio saugumą ir prieinamumą naudojame Cloudflare, Inc. ir OVH paslaugas. Šie paslaugų tiekėjai saugumo sumetimais gali matyti jūsų IP adresą, DNS duomenis, naršyklės tipą, kitus panašius techninius duomenis, nustatyti __cfduid (būtinas papildomas saugumo sluoksnis naudojamas "Cloudflare") slapuką. Šiuos duomenis jie apdoroja vadovaudamiesi BDAR reglamentu. (Daugiau informacijos, Daugiau informacijos)

Asmeniniai duomenys (skirti reklamai).Jūsų patogumui naudojamas minimalus reklamos kiekis, o matoma reklama nėra suasmeninta. Su reklama susijusios informacijos valdytojas yra Google, Inc. Nors reklama nėra suasmeninta Google, Inc. naudoja slapukus (Platesnė informacija) apsisaugojimui nuo neteisėtos veiklos, dažnumo riboms nustatyti ir suvestinei ataskaitai (Daugiau informacijos).

Mobilioji programėlė. Naudodamiesi "akciju.lt" mobiliąja programėle jūs pats valdote savo asmeninę informaciją ir pasirenkate ar norite matyti suasmenintą reklaminį turinį. Platesnę informaciją apie asmeninės informacijos naudojimą (jei pasirinkote reklamos suasmeninimą) galite rasti "akciju.lt" programėlės nustatymų skiltyje "Privatumas". Naudojantis mobiliąja programėle serveriuose gali būti išsaugoti techniniai duomenys ('logs'): užklausos tipas, įrenginio tipas ir operacinės sistemos versija, šifruotas IP adresas (šie duomenys skirti tik diagnostikai ir apsaugai nuo neteisėto naudojimo).

Slapukų parametrus galite keisti čia* (sutikdami su slapukų naudojimu taip pat padedate projektui):

*jei nusprendėte atsiskyti slapukų naudojimo taip pat patariame išvalyti perteklinius slapukus savo naršyklėje (Daugiau informacijos, Daugiau informacijos).

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukas? Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip kontroliuoti slapukus: Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.