Gauti iš Google Play

Akciju.lt tinklalapis ieškantiems geriausių pasiūlymų didžiuosiuose prekybos centruose. Jei turite klausimų, pasiūlymų, nusiskundimų ar pastebėjote klaidą galite susisiekti adresu: [email protected]

Papildoma informacija:

Visi prekiniai ženklai priklauso teisėtiems jų savininkams. Tinklalapyje nurodomos akcijos gali neatitikti akcjų prekybos centruose, prekių kiekis, išvaizda, kaina ar papildomos sąlygos gali keistis (tai nuo mūsų nepriklauso ir mes už tai nesame atsakingi). Taip pat šis tinklalapis neatstovauja ir nėra susijęs su minimais prekiniais ženklais ar jų teikiamomis paslaugomis.

Slapukų naudojimas:

SLAPUKAI:

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.
KAS YRA SLAPUKAI:

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.
KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS:

Mūsų tinklalapyje slapukai naudojami navigacijos palengvinimui pasiūlant aktualius akcijų leidinius ir anonimiškai statistiniai analizei.
KAIP KONTROLIUOTI SLAPUKUS:

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Privatumas:

Visa statistiniai analizei naudojama informacija yra anonimiška.